Valsts policija nākusi klajā ar aplikāciju “Mana drošība”, kas atvieglos negadījumu aculiecinieku meklēšanu un saziņu ar policiju padarīs ātrāku. Ar šīs aplikācijas palīdzību satiksmes dalībnieki varēs ātri un ērti informēt policiju par ceļu satiksmes negadījumu.

Aplikācija “Mana drošība” izveidota, lai atviegloti darbu gan policijai, gan aculieciniekiem, jo par ceļu satiksmes negadījumu iespējams ziņot no notikuma vietas, kā arī pēc tam. Policijai aculiecinieku sniegtā informācija parasti izrādās kritiska, taču bieži vien cilvēki neatsaucas.

Lai aplikāciju izmantotu, būs nepieciešams reģistrēties (vārds, uzvārds, epasts, tālruņa numurs), lai vajadzības gadījumā, policija varētu ar tevi sazināties. Pēc tam notiek izvēle starp divām opcijām: 1) tu vēl atrodies notikuma vietā vai 2) tu piesakies vēlāk. Sniedzamā informācija abos gadījumos ir līdzīga.

Ja tavā telefonā ieslēgts GPS, informācija par atrašanās vietu tiek ievadīta automātiski. Ja ievadi informāciju vēlāk, tas jānorāda pašam. Manuāli jāievada notikuma apraksts un jāpievieno attēls no negadījuma.

Pēc tam nospied “Informēt par CSNg” un policija visu informāciju saņem e-pasta veidā.

Aplikācija papildināta arī ar lietderīgu informāciju, ko darīt pēc negadījuma, kā arī aktualitātēm. Pieejams arī erudīcijas tests par drošības jautājumiem.

Valsts policija radījusi aplikāciju aculiecinieku meklēšanai!