Aizvadītajā diennaktī gandrīz puse no inficēšanās gadījumiem ar Covid-19 vīrusu tika atklāti valsts galvaspilsētā. Līdz ar to, citās pašvalsībās un pilsētās Latvijā tika atklāts salīdzinoši mazs inficēto gadījumu skaits.

Rīgā kopumā tika atklāti 56 inficētie, kopumā 14 dienu kumulatīvās saslimšanas gadījumu skaits galvaspilsētā ir 2300 gadījumi uz 100tk iedzīvotājime.

Daugavpilī ir otrs lielākais inficēto gadījumu skaits, ar astoņiem jauniem saslimšanas gadījumiem. Un kopā pēdējās divās nedēļās saslimšana atklāta 332 cilvēkiem.

Pagājušajā diennaktī Valmierā tika atklāta saslimšana deviņiem iedzīvotājiem, taču Jurmalā vīruss tika atklāts sešiem cilvēkiem. Liepājā, Limbažos un Mārupes novadā katrā atklāti trīs jauni inficēšanās gadījumi.

Durbes novads ir vienīgais visā Latvijā, kurā pēdējo 14 dienu laikā nav atklāts neviens Covid-19 slimnieks, taču 30 Latvijas novados saslimuši salīdzinoši maz iedzīvotāji. Tajos skiats ir no 1 līdz 5 saslimušajiem.

Balstoties uz Centrālās satistikas datiem, 14 dienu kumulatīvās saslimstības rādītājs valstī ri 348 gadījumi uz 100 000 iedzīvotājiem. Šis rādītājs ir teorētisks un ļauj salīdzināt saslimstības rādītājus un tendences.

Covid-19 Latvijā: aktuālākā un jaunākā informācija