Rīgā, piedraudot ar nazi, māmiņai atņem auto, kurā atrodas viņas mazulis

Šausminoši notikumi risinājušies Rīgā, kur pie VIA UNA poliklīnikas Katrīnas dambī 10, kādai māmiņai piedraudēts ar nazi, lai atņemtu viņas automašīnu. Zaglis gan nebija pamanījis, ka kārotajā spēkratā atrodas arī sievietes nedēļu vecais zīdainis.

Attēlam ir informātīva nozīme

Baisie notikumi risinājās 19. aprīlī, pulksten 16:20. Kamēr māmiņa ar zīdaini vēl atradās mašīnā, tētis ar otru bērnu bija devies uz VIA UNA poliklīniku. Kāds pagaidām nezināms vīrietis sievietei piedraudēja ar nazi, lai nozagtu ģimenes auto Opel Astra.

Pārgalvīgais uzbrucējs nebija pamanījis, ka automašīnā atradās ar nedēļu vecs mazulis.

Uz sievietes palīgā saucieniem apkārtējie diemžēl nereaģēja. Par laimi, zaglim auto aizdzīšanas manevrs neizdevās gana veikls un sieviete paspēja atsprādzēt bērnu, un izraut to no mašīnas.

Automašīnas saimnieks lūdz pēc palīdzības, lai savu auto atrastu. Opel Astra 2011. gada, baltas krāsas universālis.

Zaglis devās Sarkandaugavas virzienā. Automašīnā atradās dažādas svarīgas lietas, piemēram, bērnu sēdeklītis, mūzikas instruments (zvaniņi), notis, dokumenti, dzīvokļa atslēgas u.c. mantas.

Iespējams, ka šīs lietas zaglis ir izmetis ārā, tāpēc īpašnieks aicina apkārtējos būt vērīgus.

Ja kādam ir jebkāda informācija par notikušo, automašīnas atrašanās vieta, videoreģistratora ieraksts no šī laika vai cita palīdzība, tad zvaniet uz Kārļa norādīto numuru – 29266443

Zemāk pievienojām arī cietušās māmiņas komentāru, kas kalpo kā brīdinājums visiem apkārtējiem: