Atklāts repera 2Pac slepkava! Noslēpums, kura atklāšanai bija nepieciešams 21 gads!

Daudzi joprojām nespēj samierināties ar leģendārā repera 2Pac jeb Tupaka Amara Šakura (attēlā) nāvi. Lieta tā arī netika atrisināta un vainīgo neatrada, taču tagad, iespējams, noslēpumainības plīvurs beidzot kritis. Izteikta versija, ka slepkavību pasūtījis reperis un producents Šons Kombs jeb P Diddy.Tapusi dokumentālā filma Murder Rap: Inside the Biggie and Tupac Murders. Šopavasar filma tiks izrādīta video straumēšanas vietnē Netflix, tāpat tā jau pieejama vietnē iTunes. Tabloīdi ziņo, ka filmā tiek vētīti Tupaka nāves apstākļi.Dokumentālā filma balstīta uz tāda paša nosaukuma grāmatu, ko pirms aptuveni pieciem gadiem izdevis bijušais detektīvs Gregs Kadings. Viņš savulaik izmeklējis ne tikai 2Pac nāvi, bet arī repera The Notorious B.I.G. slepkavību 1997. gadā.2Pac tika nošauts 1996. gadā Lasvegasā. Tā arī neviens nestājās tiesas priekšā par 25 gadus vecā Tupaka slepkavību, taču Kadings The Huffington Postpastāstījis, ka slepkavības pasūtītājs bijis reperis P Diddy.Kadings vairākus gadus strādājis pie Tupaka un The Notorious B.I.G. slepkavību risināšanas. Lieta netika atšķetināta, un vainīgie nesaņēma sodu, taču bijušais detektīvs ir pārliecināts, ka abu skatuves mākslinieku nāves bijušas savstarpēji saistītas.

Kadinga rīcībā esot virkne pierādījumu, ka 2Pac nogalināts ASV Austrumkrasta un Rietumkrasta ietekmīgāko reperu grupējumu savstarpējo nesaskaņu rezultātā. P Diddy, viņaprāt, pasūtījis Tupaka slepkavību.

Savukārt The Notorious B.I.G., kurš bijis viens no P Diddy tuvākajiem draugiem, sešus mēnešus vēlāk nogalināts, lai atriebtu 2Pac nāvi.