Vakar, 7. jūlija naktī, traģisks ugunsgrēks atņēmis dzīvības trim Ventspils novada Tārgales pagasta iedzīvotājiem. Iemesli vēl tiekot noskaidroti, tostarp – vai notikusi ļaunprātīga dedzināšana, taču bojā gājušo identitātes vēl nav noskaidrotas, vizuāli apdegumi ir tik nopietni, ka pēc tiem personas nevar atšķirt.

Ap plkst. 2 naktī ugunsdzēsēji izsaukti uz Tārgales pagastu, kur dega dārza māja 50 kvadrātmetru platībā, ēkai jau iebrucis jumts. Valts policija ziņo, ka ugunsgrēkā bojā gājuši trīs vīrieši, kuru personību policija vēl mēģina atklāt.

Tas ir lielākais bojāgājušo skaits vienā diennaktī šovasar.

Ugunsgrēka iemesls vēl nav noskaidrots, taču visticamāk tā bijusi neuzmanīga apiešanās ar uguni – bez uzmanības atstāta iedegta svece vai cigarete, taču policija neizslēdz citas versijas, tostarp arī par ļaunprātīgu dedzināšanu.

Pēc VUGD pārstāvju sacītā, personu identitātes vēl nav noskaidrotas, ko ķermeņi apdeguši tik stipri, ka vizuāli nav iespējams noteikt ne vecumu, ne dzimumu.

Pēc vietējo teiktā, šajā vietā jau daudzreiz vīriešu kompānijā ticis lietots alkohols, redzētais liecina par sociāli nelabvēlīgu vidi.

Traģiski! Pamatīga ugunsnelaime Ventspils novadā atņem dzīvības 3 cilvēkiem!