Aizdomīgajā somā, kas šodien kontrolēti tika uzspridzināta pie Rīgas Centrālās stacijas, atradās kaut kas līdzīgs spridzeklim, aģentūrai LETA pastāstīja viena no notikuma aculieciniecēm. Sieviete aģentūrai LETA stāstīja, ka ap plkst.14 ieradusies sabiedriskā transporta pieturā. Tur tobrīd sievietes sākušas uztraukties par pamestu «SuperNetto» iepirkuma somu, kuru esot atstājis kāds jauns vīrietis un no kuras nākušas regulāras pīkstienu skaņas.

Šodien pašā Rīgas centrā aizdomīgas somas dēļ, kas atstāta sabiedriskā transporta pieturvietā, slēgta satiksme Marijas ielā starp Merķeļa ielu un Raiņa bulvāri.

Aizdomīgas somas dēļ, kas atstāta sabiedriskā transporta pieturvietā, slēgta satiksme Marijas ielā starp Merķeļa ielu un Raiņa bulvāri.

Policijas darbinieki aiztur gājēju, kas neatļauti šķērso ielu, kur tiek veikti kontrolēti somas spridzināšanas darbi, kas atstāta sabiedriskā transporta pieturvietā Marijas ielā pie Raiņa bulvāra.

Policijas darbinieki pēc kontrolētās spridzināšanas savāc paliekas no somas, kas bija atstāta sabiedriskā transporta pieturvietā Marijas ielā pie Raiņa bulvāra.

Sabiedriskā transporta pieturvieta Marijas ielā pie Raiņa bulvāra, kur bija atstāta aizdomīgā soma.

Rīgas centrā uzspridzina atrasto somu! FOTO!