Latvijas hokeja izlases spēlētājs Kaspars Daugaviņš televīzijas kanāla TV6 raidījumā “Overtime” veltīja kritiku valstsvienības vadībai, kas nenodrošina visus nepieciešamos apstākļus, lai pilnvērtīgi varētu sagatavoties pasaules čempionātam.

Jau vēstīts, ka Daugaviņš ir gatavs steigties palīgā Latvijas izlasei gaidāmajā pasaules čempionātā, tomēr viņš piekrita aizsarga Oskara Bārtuļa sacītajam, ka valstsvienībā valda “bardaks”.

“Ir dienas, kad uznāk “melnie”. Ja salīdzina, tad mēs dzīvojam kā bomži. Pasaules čempionātā vēl kaut cik ir kārtība, jo ir iedota ģērbtuve un viss ir sakārtots.

Citreiz, aizbraucot uz “Volvo” halli, šķiet, ka žurkas tur var ieraudzīt. Somas samet kaudzē, formas kaut kur mētājas,”

raidījumā sacīja Daugaviņš. “Kaut paklāju nopirktu, lai jūties kā mājās un lai treniņā būtu pozitīvisms. Ir dienas, kad gribas savākt somu un aizbraukt prom, jo nav patīkami – tur smird, tur slapjš. Ir dienas, kad ir normāli un visu sakopj. Svarīgākās lietas ir, sīkumu trūkst. Un tā katru gadu bijis un tā arī būs.”

Tāpat Daugaviņš atcerējās, ka pasaules čempionātos trīs reizes gājis pie Francijas izlases ekipējuma menedžera, lai prasītu slidu šņores.

Daugaviņš uzskata, ka pasaules čempionātā nopelnītās prēmijas labāk būtu ieguldīt ģērbtuvju sakārtošanai. “Man tā prēmija šķiet sīkums, jo spēlēju augstā līmenī, bet citam varbūt tā ir svarīga,” sacīja Daugaviņš.

Kā informēja Latvijas Hokeja federācija, šogad treniņi Latvijā notiek Piņķos, “Inbox” ledus hallē, un Latvijas izlasei atvēlēta nesen atjaunotā Rīgas “Dinamo” ģērbtuve, kurā hokejistiem ir nodrošināts viss nepieciešamais.

Kā zināms, šāgada pasaules hokeja čempionātā Latvijas izlase spēlēs A grupā kopā ar Dāniju, Norvēģiju, Kazahstānu, Krieviju, Zviedriju, Šveici un Čehiju.

“Pasaules čempionātā, protams, būs grūti, bet nekad jau nav bijis viegli. Parasti ir labāk, ja grupa ir stipra, tad mēs labāk spēlējam,” bilda Daugaviņš.

Kaspars Daugaviņš: “Izlasē dzīvojam kā bomži – ģērbtuvē skraida žurkas!”